ΜάκΛεμορ, ΜακΡέι, Τίλμαν, Ραντλ και Χολ έφτασαν στην Αθήνα για την ΑΕΚ!
ΜάκΛεμορ, ΜακΡέι, Τίλμαν, Ραντλ και Χολ έφτασαν στην Αθήνα για την ΑΕΚ!
![](https://i.imgur.com/GBi4brK.jpg)
Πέντε νέοι παίκτες της ΑΕΚ, οι Μπεν ΜάΚλεμορ, Τζόρνταν ΜαΚρέι, Τσέισον Ραντλ, Τζάστιν Τίλμαν και Λάνγκστον Χολ έφτασαν στην Αθήνα το βράδυ της Κυριακής (20/8).
Πεντάδα αφίξεων για την ΑΕΚ στο αεροδρόμιο Ελευθέριος Βενιζέλος.
Μετά τον Εμφιόντου Καμπενγκέλε, που έκανε την αρχή το μεσημέρι της Κυριακής (20/8), ακολούθησαν οι Τζάστιν Τίλμαν, Τζόρνταν ΜαΚρέι, Τσέισον Ραντλ, Λάνγκστον Χολ, Μπεν ΜάΚλεμορ (σσ. από αριστερά προς δεξιά στη φωτογραφία), που αφίχθησαν στη χώρα μας το ίδιο βράδυ.
Θυμίζουμε πως η προετοιμασία της ΑΕΚ να είναι προγραμματισμένη να ξεκινήσει την Τετάρτη (23/8).
📸 Στο «Ελ. Βενιζέλος» ΤΩΡΑ οι Τζάστιν Τίλμαν, Τζόρνταν Μακρέι, Τσέισον Ραντλ, Λάνγκστον Χολ, Μπεν Μάκλεμορ 🛩️#aekbc #just_arrived pic.twitter.com/cwoTuH5PwY
— AEK B.C. (@aekbcgr) August 20, 2023
Ακολουθήστε το AEK Fans Blog στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δεν υπάρχουν σχόλια: