Η παρακάμερα του Παναθηναϊκός-ΑΕΚ στη Λεωφόρο! (vid)

Όλα όσα έγιναν στη Λεωφόρο και δεν έδειξαν οι κάμερες - Δείτε πως αντέδρασε ο Αλμέιδα και ο Μάνταλος στον πάγκο για τις απίστευτες αποφάσεις του Καμπάκοφ

Η βραδιά της Κυριακής (11/9) στην Λεωφόρο, ήταν μια νύχτα ντροπής για το πρωτάθλημα μας και το ελληνικό ποδόσφαιρο.

Η ΑΕΚ παρά το γεγονός πως προηγήθηκε με ένα υπέροχο γκολ του Πινέδα στο 36΄μετά κι από πολύ καλή συνδυαστική προσπάθεια, υποχρεώθηκε πριν κλείσει το ημίχρονο να βρεθεί πίσω στο σκορ με 2-1.

Ο Βούλγαρος διαιτητής Καμπάκοφ έκανε… σκόνη και θρύψαλα κάθε έννοια κανονισμού, το VAR… ήταν αλλού κι ο Παναθηναϊκός πήρε δύο απίστευτα πέναλτι που έκαναν αντίστοιχα γκολ στο 43΄ο Αϊτόρ και στο 45 +7’ ο Σπόραρ.

Η ΑΕΚ προσπάθησε στο δεύτερο ημίχρονο να αντιδράσει, είχε μεγάλες ευκαιρίες δυο φορές με τον Αραούχο και στην εκπνοή με τον Λιβάι Γκαρσία, αλλά δε μπόρεσε να ανατρέψει αυτό που δημιούργησε σε βάρος της η σκανδαλώδης διαιτησία.

Η παρακάμερα του AEKTV με τον Πάρη Βαβουρανάκη, ήταν στην Λεωφόρο και κατέγραψε τις αντιδράσεις παικτών και τεχνικής ηγεσίας της ομάδας μας, για τις απίστευτες αποφάσεις του Καμπάκοφ.