Ο Τζαβέλλας μαζί με τον Οδυσσέα στο χέρι! (pic)
Ο Τζαβέλλας μαζί με τον Οδυσσέα στο χέρι! (pic)
![](https://i.imgur.com/GBi4brK.jpg)
Μία ανάρτηση πραγματοποίησε ο Γιώργος Τζαβέλλας, μαζί με τον αετό της ΑΕΚ.
Ο κεντρικός αμυντικός της Ενωσης που ξεκίνησε δυνατά τη σεζόν με μία γεμάτη εμφάνιση στη Λαμία, ποζάρει με τον Οδυσσέα στο χέρι στην «Αγιά Σοφιά-ΟPAP Arena» και δείχνει έτοιμος για να μπει με την ομάδα στο νέο σπίτι.
Δεν υπάρχουν σχόλια: