Header Ads


Το “κιτρινόμαυρο” πρόγραμμα 31/10-01-02/11

Το “κιτρινόμαυρο” πρόγραμμα 31/10-01-02/11

Άλλο ένα αγωνιστικό τριήμερο (31/10-01-02/11) ξεκινάει από αύριο με τα περισσότερα τμήματα της ΑΕΚ να δίνουν σημαντικούς αγώνες.

Συγκεκριμένα, το Σάββατο γυναίκες και άνδρες του πόλο υποδέχονται Ρέθυμνο και Χανιά αντίστοιχα στο Κολυμβητήριο της Γλυφάδας. Στις 18:45 η γυναικεία ομάδα βόλεϊ της ΑΕΚ υποδέχεται τον Ολυμπιακό στη Νέα Φιλαδέλφεια, ενώ λίγο αργότερα η ομάδα μπάσκετ αντιμετωπίζει εντός έδρας τη Λάρισα στο ΟΑΚΑ.

Την Κυριακή, η ανδρική ομάδα ποδοσφαίρου σάλας αντιμετωπίζει στο Καματερό το Νέο Ικόνιο στις 16:00 και στις 19:30 η ομάδα ποδοσφαίρου κοντράρεται με τον ΟΦΗ στο ΟΑΚΑ. Το ίδιο βράδυ το τμήμα μη ενεργών αθλητριών βόλεϊ αντιμετωπίζει την Άμιλλα Καματερού.

Τη Δευτέρα η ομάδα PES δίνει δύο ακόμα σημαντικούς αγώνες για το Πρωτάθλημα.

Τέλος, τα τμήματα υποδομής βόλεϊ αγωνίζονται το Σαββατοκύριακο για τα Πρωταθλήματα της ΕΣΠΑΑΑ.

Καλή επιτυχία στις ομάδες μας!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο 31/10/2020
Αγώνας: ΑΕΚ – ΝΟ Ρεθύμνου
Άθλημα: Πόλο Γυναικών
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Α’ Εθνικής Κατηγορίας
Ώρα: 15:30
Γήπεδο: Κολυμβητήριο ΑΝΟΓ.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΝΟ Χανίων
Άθλημα: Πόλο Ανδρών
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Α1 Εθνικής Κατηγορίας
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Κολυμβητήριο ΑΝΟΓ.

Αγώνας: AEK – Ολυμπιακός ΣΦΠ
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 4η αγωνιστική Β’ Ομίλου Volleyleague Γυναικών
Ώρα: 18:45
Μετάδοση: YouTube: AEK Athletic Club
Γήπεδο: “Απ. Κόντος”, Νέα Φιλαδέλφεια.

Αγώνας: ΑΕΚ – Νέοι Βύρωνος
Άθλημα: Βόλεϊ Αγοριών Κ18
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Α’ Φάσης Πρωταθλήματος ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 19:00
Γήπεδο: “Απ. Κόντος”, Νέα Φιλαδέλφεια.

Αγώνας: ΑΕΚ – Λάρισα
Άθλημα: Μπάσκετ Ανδρών
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Basket League
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Κοριτσιών Κ18 Εκτός Συναγωνισμού 2
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Β’ Ομίλου Α’ Φάσης Πρωταθλήματος ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 20:30
Γήπεδο: Γαλατσίου.

Αγώνας: ΑΕΚ – Πανελλήνιος ΓΣ
Άθλημα: Βόλεϊ Κοριτσιών Κ18
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Δ’ Ομίλου Α’ Φάσης Πρωταθλήματος ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 21:00
Γήπεδο: “Απ. Κόντος”, Νέα Φιλαδέλφεια.

Κυριακή 01/11/2020
Αγώνας: ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Αγοριών Κ21
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Α’ Φάσης Πρωταθλήματος ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 10:15
Γήπεδο: ΑΚ Γουδή.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Νέο Ικόνιο Σάλας
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Σάλας Ανδρών
Διοργάνωση: 8η αγωνιστική Futsal Super League
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: Κλειστό Καματερού.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΟΦΗ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Ανδρών
Διοργάνωση: 7η αγωνιστική Super League
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Κοριτσιών Κ20
Διοργάνωση: 5η αγωνιστική Α’ Ομίλου Α’ Φάσης Πρωταθλήματος ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 21:00
Γήπεδο: Γαλατσίου.

Aγώνας: ΑΠΣ Άμιλλα Καματερού – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Μη Ενεργών Αθλητριών
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Α’ Ομίλου Πρωταθλήματος ΕΣΠΑΑΑ
Ώρα: 21:30
Γήπεδο: 1ο Λύκειο Καματερού.

Δευτέρα 02/11/2020
Αγώνας: ΑΕΚ – Ιωνικός
Άθλημα: PES
Διοργάνωση: 11η αγωνιστική Πρωταθλήματος PES
Ώρα: 22:40
Μετάδοση: YouTube: AEK Athletic Club.

Αγώνας: Esports Theoprofil – AEK
Άθλημα: PES
Διοργάνωση: 12η αγωνιστική Πρωταθλήματος PES
Ώρα: 23:20
Μετάδοση: YouTube: AEK Athletic Club.


Δείτε τα τελευταία νέα πατώντας εδώ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Εικόνες θέματος από hdoddema. Από το Blogger.