by aekfans21.com 1/20/2019 11:46:00 μ.μ.
Η πιο... κωμική αποβολή του πρωταθλήματος δόθηκε στο «Γεντί Κουλέ» με τον Κρητικό 2ο βοηθό Σινιοράκη (ΕΠΣ Χανιών) να «παίρνει στο λαιμό τ...Read More

Τα ΓΚΟΛ της ΑΕΚάρας! (vid)

by aekfans21.com 1/20/2019 11:43:00 μ.μ.
Η ΑΕΚ με τρία γρήγορα γκολ των Λιβάγια,Άλεφ και Πόνσε καθάρισε στο πρώτο ημίχρονο με 3-0 τον Αστέρα Τρίπολης! Read More

by aekfans21.com 1/20/2019 10:42:00 μ.μ.

Θίοντορ ο MVP με το Περιστέρι (pic)

by aekfans21.com 1/20/2019 10:04:00 μ.μ.
Ο άσος της ΑΕΚ έκανε σήμερα ότι ήθελε στο παρκέ Ο Τζόρνταν Θίοντορ ήταν απολαυστικός στο σημερινό παιχνίδι με αντίπαλο το Περισ...Read More

MVP ο Πόνσε

by aekfans21.com 1/20/2019 09:50:00 μ.μ.
Εκτός από το γκολ-πέναλτι που πέτυχε, έκανε απίστευτη δουλειά σε όλους τους τομείς και αναδείχτηκε πολυτιμότερος. Ο Έκι Πόνσε αν...Read More

"Xόρεψε" στη βροχή η ΑΕΚάρα!

by aekfans21.com 1/20/2019 09:18:00 μ.μ.
Με τρία γρήγορα γκολ των Λιβάγια, Άλεφ και Πόνσε στα πρώτα λεπτά του πρώτου ημιχρόνου η Ένωση επικράτησε εύκολα με 3-0 του Αστέρα Τρίπολη...Read More

by aekfans21.com 1/20/2019 08:30:00 μ.μ.
Η ΑΕΚ με τρία γρήγορα γκολ των Λιβάγια,Άλεφ και Πόνσε προηγείται στο πρώτο ημίχρονο με 3-0 του Αστέρα Τρίπολης! Read More
Εικόνες θέματος από hdoddema. Από το Blogger.