Η ιδιαίτερη εμφάνιση Καρυπίδη στην «OPAP Arena» στο ΑΕΚ-Άρης! (pics)
Η ιδιαίτερη εμφάνιση Καρυπίδη στην «OPAP Arena» στο ΑΕΚ-Άρης! (pics)
![](https://i.imgur.com/GBi4brK.jpg)
Μια… ιδιαίτερη εμφάνιση έκανε κατά την είσοδό του στον αγωνιστικό χώρο της OPAP Arena ο ιδιοκτήτης της ΠΑΕ Άρης, Θόδωρος Καρυπίδης, κερδίζοντας τις εντυπώσεις.
Κατά την διάρκεια της προθέρμανσης των δύο ομάδων, ο ισχυρός άνδρας της «κίτρινης» ΠΑΕ έκανε την είσοδο του στον αγωνιστικό χώρο, με τον φωτογραφικό φακό να καταγράφει τις κομψές του στυλιστικές επιλογές.
Δείτε τις σχετικες φωτογραφίες:
Δεν υπάρχουν σχόλια: