Επέστρεψε στις νίκες με Γκολφίνο η ΑΕΚ Β'!
Επέστρεψε στις νίκες με Γκολφίνο η ΑΕΚ Β'!
![](https://i.imgur.com/GBi4brK.jpg)
Το γκολ της Ένωσης πέτυχε ο Γκολφίνος στο 50' εκμεταλλευόμενος λάθος της άμυνας των γηπεδούχων. Απίθανη τριπλή ευκαιρία στις καθυστερήσεις και για δεύτερο γκολ είχαν οι κιτρινόμαυροι με τον Κοσίδη μάλιστα να έχει και δοκάρι! Καθοριστικός ο Γκίνης με τρεις σπουδαίες επεμβάσεις. Στους 32 βαθμούς και στην 3η θέση η ΑΕΚ Β'.
Ακολουθήστε το AEK Fans Blog στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δεν υπάρχουν σχόλια: