0-2 η ΑΕΚ με Τσούμπερ! (vid)
0-2 η ΑΕΚ με Τσούμπερ! (vid)
![](https://i.imgur.com/GBi4brK.jpg)
Ολα άρχισαν απο τον Σιμάνσκι, ο οποίος πίεσε ψηλά και πήρε το πλάγιο. Το εκτέλεσε η ΑΕΚ, η μπάλα έφτασε στον Αραούχο μέσα στην περιοχή, ανατρέπεται, δεν δίνεται πέναλτι, ο Σιμάνσκι, παίρνει τη μπάλα, την γυρίζει στο πέναλτι, ο Τσούμπερ με απίθανη ψυχραιμία αδειάζει τον αντίπαλό του και πλασάρει υπέροχα στη δεξιά γωνιά. 0-2 η ΑΕΚ.
Δεν υπάρχουν σχόλια: