Έφυγε για το Πο η ΑΕΚ! (pics)
Έφυγε για το Πο η ΑΕΚ! (pics)
![](https://i.imgur.com/GBi4brK.jpg)
Με προορισμό το Πο, για την αναμέτρηση με την Ορτέζ, αναχώρησε το μεσημέρι της Κυριακής (8/12) η αποστολή της ΑΕΚ.
Στον… δρόμο για το Πο βρίσκεται η ΑΕΚ.
Μία ημέρα μετά το «διπλό» στην Πυλαία απέναντι στον ΠΑΟΚ για την Α1, η «κιτρινόμαυρη» αποστολή αναχώρησε το μεσημέρι της Κυριακής (8/12) για τη γαλλική πόλη και την αναμέτρηση με την Ορτέζ (10/12), στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής των ομίλων του Basketball Champions League.
Στον… δρόμο για το Πο βρίσκεται η ΑΕΚ.
Μία ημέρα μετά το «διπλό» στην Πυλαία απέναντι στον ΠΑΟΚ για την Α1, η «κιτρινόμαυρη» αποστολή αναχώρησε το μεσημέρι της Κυριακής (8/12) για τη γαλλική πόλη και την αναμέτρηση με την Ορτέζ (10/12), στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής των ομίλων του Basketball Champions League.
![](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_uQwLzID2dWJku44KT72UlTKaf7KWJcan0e2OBiRfmvAaxexTYLR0zKEccDt8q2dcDY17Ff0wc5IdEHrHYnGMLDUZeFQNoUgsNLrSY08Oo5xKDbjfxqtSjZ5g0nNcNUfIw1CT2FZmSkwjE80DOMYw=s0-d)
Ακολουθήστε το AEK Fans Blog στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Στον… δρόμο για το Πο βρίσκεται η ΑΕΚ.
Μία ημέρα μετά το «διπλό» στην Πυλαία απέναντι στον ΠΑΟΚ για την Α1, η «κιτρινόμαυρη» αποστολή αναχώρησε το μεσημέρι της Κυριακής (8/12) για τη γαλλική πόλη και την αναμέτρηση με την Ορτέζ (10/12), στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής των ομίλων του Basketball Champions League.
Στον… δρόμο για το Πο βρίσκεται η ΑΕΚ.
Μία ημέρα μετά το «διπλό» στην Πυλαία απέναντι στον ΠΑΟΚ για την Α1, η «κιτρινόμαυρη» αποστολή αναχώρησε το μεσημέρι της Κυριακής (8/12) για τη γαλλική πόλη και την αναμέτρηση με την Ορτέζ (10/12), στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής των ομίλων του Basketball Champions League.
Δεν υπάρχουν σχόλια: