Unlabelled
«Η απάντηση της ΑΕΚ για...Μιραλάς!»
«Η απάντηση της ΑΕΚ για...Μιραλάς!»
![](https://i.imgur.com/GBi4brK.jpg)
Πως τα πήγαν οι δύο μεταγραφές της Ένωσης στη ρεβάνς με Παναιτωλικό! Σε ένα παιχνίδι διαδικαστικού χαρακτήρα είναι πολύ δύσκολο να βγάλεις συμπεράσματα για νεοφερμένους ποδοσφαιριστές.
Η αλήθεια είναι όμως, ότι το μοναδικό ενδιαφέρον στη ρεβάνς της ΑΕΚ με τον Παναιτωλικό συγκέντρωνε η παρουσία του Σοτζέι Μασούντ και του Έρικ Μοράν. Ιδιαίτερα του Βάσκου, ο οποίος έκανε το ντεμπούτο του με την κιτρινόμαυρη φανέλα.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ!
Η αλήθεια είναι όμως, ότι το μοναδικό ενδιαφέρον στη ρεβάνς της ΑΕΚ με τον Παναιτωλικό συγκέντρωνε η παρουσία του Σοτζέι Μασούντ και του Έρικ Μοράν. Ιδιαίτερα του Βάσκου, ο οποίος έκανε το ντεμπούτο του με την κιτρινόμαυρη φανέλα.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ!
Ακολουθήστε το AEK Fans Blog στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δεν υπάρχουν σχόλια: