Αυτή είναι η πιο αγαπημένη φωτογραφία του Βράνιες από το ΟΑΚΑ!
Αυτή είναι η πιο αγαπημένη φωτογραφία του Βράνιες από το ΟΑΚΑ!
![](https://i.imgur.com/GBi4brK.jpg)
«Τρελαμένος» με την ΑΕΚ! "Ένα" με τον κόσμο της ΑΕΚ έχει γίνει από τότε που ήρθε στην ομάδα ο Όγκνιεν Βράνιες. Ο Βόσνιος δίνει και την ψυχή του στο γήπεδο και αυτό είναι κάτι που αρέσει στους οπαδούς της Ένωσης, που τον λατρεύουν όσο λίγους.
Η σχέση του Βράνιες με τον κόσμο είναι εξαιρετική και ο αμυντικός της ΑΕΚ θέλησε να ξεχωρίσει την πιο αγαπημένη φωτογραφία που έχει βγάλει με τους Κιτρινόμαυρους, διαλέγοντας την παρακάτω και γράφοντας: «Παλιά μεν αλλά η πιο αγαπημένη μου δε...!R21».
*sportdog.gr
Ακολουθήστε το AEK Fans Blog στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Η σχέση του Βράνιες με τον κόσμο είναι εξαιρετική και ο αμυντικός της ΑΕΚ θέλησε να ξεχωρίσει την πιο αγαπημένη φωτογραφία που έχει βγάλει με τους Κιτρινόμαυρους, διαλέγοντας την παρακάτω και γράφοντας: «Παλιά μεν αλλά η πιο αγαπημένη μου δε...!R21».
*sportdog.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια: