ΑΕΚ - Νίζνι Νόβγκοροντ 79-78

by aekfans21.com 4/07/2021 09:21:00 μ.μ.
Για 30 λεπτά και κάτι η ΑΕΚ βρισκόταν στα... σχοινιά όμως με μεγάλη ανατροπή στην τέταρτη περίοδο έκλεισε με νίκη την πορεία της στο BCL με ...Read More

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (LIVE)

by aekfans21.com 4/07/2021 07:59:00 μ.μ.
LIVE ο αγώνας της ΑΕΚ με τον ΠΑΟΚ! Η αναμέτρηση της ΑΕΚ  με τον  ΠΑΟΚ  διεξάγεται για τον πρώτο αγώνα για την ημιτελική φάση του Κυπέλλου Ελ...Read More

Όταν η ΑΕΚ νίκησε τον πόλεμο... (vids)

by aekfans21.com 4/07/2021 09:55:00 π.μ.
Σαν σήμερα πριν 22 χρόνια, η ΑΕΚ αγωνίστηκε στο Βελιγράδι κόντρα στην Παρτιζάν σε ένα από τα πιο σημαντικά παιχνίδια της ιστορίας της. Κ...Read More

Μάντσεστερ Σίτι - Ντόρτμουντ 2-1

by aekfans21.com 4/07/2021 12:10:00 π.μ.
Η Μάντσεστερ Σίτι επικράτησε 2-1 της Ντόρτμουντ στον πρώτο αγώνα των προημιτελικών του Champions League και απέκτησε μικρό προβάδισμα ενόψει...Read More

Ρεάλ - Λίβερπουλ 3-1

by aekfans21.com 4/06/2021 11:58:00 μ.μ.
Η Ρεάλ νίκησε με 3-1 τη Λίβερπουλ όπως στον τελικό Champions League του 2018 και πήρε προβάδισμα πρόκρισης από τα προημιτελικά της διοργάνωσ...Read More

Η αποστολή της ΑΕΚ με ΠΑΟΚ!

by aekfans21.com 4/06/2021 08:45:00 μ.μ.
Η αποστολή της ΑΕΚ για τον πρώτο αγώνα της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας ενάντια στον ΠΑΟΚ. Αναλυτικά: ...Read More

Σκόραρε ξανά ο Μπακασέτας! (vid)

by aekfans21.com 4/06/2021 08:06:00 μ.μ.
Ακόμα ένα γκολ πρόσθεσε στο ενεργητικό του ο Τάσος Μπακασέτας, στην αναμέτρηση της Τραμπζονσπόρ κόντρα στην Καϊσέρισπορ. Δείτε το ...Read More