Header Ads

Φωνάζει για ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ άμεσα η ΑΕΚ!

Όσο περισσότερο καθυστερήσει ακόμη η ενίσχυση της ΑΕΚ τόσο η διοίκηση της ομάδας ρισκάρει να τινάξει στον αέρα ακόμη μια χρονιά!
Αντιμετωπίζοντας πολλά προβλήματα στο ανασταλτικό κομμάτι και ειδικά στο κέντρο της άμυνας, η ΑΕΚ γνώρισε φιλική ήττα 3-1 από τη Φέγενορντ. Το γκολ της «Ένωσης» πέτυχε ο Τάνκοβιτς στο 14ο λεπτό.

Χρειάζεται αρκετή δουλεία ακόμα η ΑΕΚ! Το σύνολο του Βλάνταν Μιλόγεβιτς μετά την πολύ καλή εικόνα της στο φιλικό με τη Φίτεσε (3-1), επανήλθε... απότομα στην πραγματικότητα, γνωρίζοντας την ήττα 3-1 από τη Φέγενορντ.

Η «Ένωση» παρουσίασε μεγάλα κενά στο ανασταλτικό κομμάτι, προβλημάτισε έντονα με την εικόνα της στο κέντρο της άμυνας, γνωρίζοντας τελικώς δίκαιη ήττα στο δεύτερο φιλικό επί ολλανδικού εδάφους.

Οι «κιτρινόμαυροι» άνοιξε το σκορ με ωραία ενέργεια του Τάνκοβιτς στο 14ο λεπτό, ωστόσο μέσα σε ένα ενιάλεπτο (29'-38') πλήρωσε τα τραγικά λάθη της άμυνας και τις κακές τοποθετήσεις, δεχόμενη τρία γκολ.

Ακολουθήστε το AEK Fans Blog στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις