Απείλησε να διακόψει το ΑΕΚ - Άρης ο Πορτογάλος διαιτητής!

Καθυστέρηση στο ΟΑΚΑ για την επιστροφή των διαιτητών στον αγωνιστικό χώρο για το δεύτερο ημίχρονο του ΑΕΚ-Άρης.
Σχεδόν δεκάλεπτη καθυστέρηση στην έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου στον ημιτελικό του ΑΕΚ-Άρης, αφού οι διαιτητές της αναμέτρησης αρνούνται να βγουν στον αγωνιστικό χώρο.

Σύμφωνα με πληροφορίες της συνδρομητικής τηλεόρασης, ο Πορτογάλος διαιτητής, Αρτούρ Ντίας και οι βοηθοί του φαίνονται εκνευρισμένοι αφού υπήρξαν έντπνες διαμαρτυρίες προς το πρόσωπο τους για τη φάση του πέναλτι εις βάρος της «Ένωσης».

Όπως αναφέρει επίσης η συνδρομητική τηλεόραση, αυτή τη στιγμή είναι κλειδωμένοι μέσα στα αποδυτήρια και απειλούν να μην συνεχιστεί το ΑΕΚ - Άρης!

Απίστευτα πράγματα.. Μετά από 20-25 λεπτά ξαναβγήκαν και ο αγώνας θα συνεχιστεί κανονικά.