Header Ads

Έβαλε την ίδια γκολάρα, στο ίδιο λεπτό, στο ίδιο τέρμα, με την ίδια αντίπαλο με επτά χρόνια διαφορά!

Ο Ρομάν Λοκτιόνοβ σκόραρε της Volgar Astrakhan με την Spartak Vladikavkaz στο ίδιο λεπτό και ακριβώς με τον ίδιο τρόπο όπως το είχε κάνει και το 2011! (VIDEO)
Ο Ρομάν Λοκτιόνοβ σκόραρε στην αναμέτρηση της Volgar Astrakhan με την Spartak Vladikavkaz στις 27 Οκτωβρίου και έδωσε τη νίκη στην ομάδα του. Τώρα θα μας πείτε που είναι το εντυπωσιακό σε αυτό.

Λοιπόν, το θέμα είναι ότι ο 33χρονος στόπερ είχε ξανασκοράρει κόντρα στην Spartak Vladikavkaz και πριν από επτά χρόνια.

Τότε η ομάδα λεγόταν Alania Vladikavkaz και ο Λοκτιόνοβ είχε πετύχει δύο τέρματα στη νίκη της Volgar Astrakhan με 3-0. Όλα τα υπόλοιπα όμως τα έκανε με τον ίδιο ακριβώς τρόπο. Στο 18ο λεπτό της αναμέτρησης με απευθείας εκτέλεση φάουλ που πήγε στο κέντρο της εστίας κατάφερε να σκοράρει. Α, το έκανε και στο ίδιο γήπεδο και στο ίδιο τέρμα.