Header Ads


ΑΕΚ-Άρης και Μπαρτσελόνα-Ρεάλ σήμερα! Πού θα δούμε τα παιχνίδια;

Πλούσιο πρόγραμμα και σήμερα.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:

EUROSPORT 2

Ο Γύρος του Χαϊνάν

Ποδηλασία 07:00

COSMOTE SPORT 2

Χετάφε-Μπέτις

Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00

COSMOTE SPORT 8

Ισπανία, SS19 Santa Marina 2 Power Stage

WRC 13:00

COSMOTE SPORT 9

WTA Finals Singapore, Τελικός
Τένις 13:30

COSMOTE SPORT 4

Μπαρτσελόνα-Μπανταλόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30

NOVASPORTS 1

Σασουόλο - Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30

COSMOTE SPORT 7

Χίμκι-Ούνικς Καζάν
VTB United League 14:00

COSMOTE SPORT 3

Νυρεμβέργη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 14:30

COSMOTE SPORT 8

ATP 500 Erste Bank Open, Τελικός
Τένις 15:00

ΕΡΤ3

Παναχαϊκή-Αιγινιακός
Football League 15:00

COSMOTE SPORT 1

Κρίσταλ Πάλας-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 15:30

FOX

Jaguars - Eagles
NFL 15:30

NOVASPORTS 1

Άγιαξ - Φέγενοορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 15:30

NOVASPORTS 4

Τζένοα - Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 6

ATP 500 Swiss Indoors Basel, Τελικός
Τένις 16:00

NOVASPORTS 5

ΣΠΑΛ - Φροζινόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 3

Κάλιαρι - Κιέβο Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 3

Λειψία-Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

ΕΡΤ3

Ελλάδα - ΠΓΔΜ
Χάντμπολ 17:00

COSMOTE SPORT 1

Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης 

Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

NOVASPORTS 4

Λασκ - Σάλτσμπουργκ
Πρωτάθλημα Αυστρίας 18:00

COSMOTE SPORT 2

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:00

COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ Βρέμης-Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 3

Μίλαν - Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

ΕΡΤ1

Παναιτωλικός - Αστέρας
Super League 19:00

NOVASPORTS 1

ΑΕΚ - Άρης 
Super League 19:30

COSMOTE SPORT 8

Αλαβές-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 9

Πόρτο-Φεϊρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 6

Εστουντιάντες-Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20:15

COSMOTE SPORT 7

Martinsville First Data 500
NASCAR Cup Series 20:30

COSMOTE SPORT 5

Mexican Grand Prix
Formula 1 20:45

ΕΡΤ2

Mexican Grand Prix
Formula 1 21:10

NOVASPORTS 2

Νάπολι - Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

COSMOTE SPORT 9

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μποαβίστα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:00

EUROSPORT 2

Grand Prix Καναδά
Καλιτεχνικό πατινάζ 22:00

NOVASPORTS 3

Μαρσέιγ - Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Από το Blogger.