Unlabelled Η αλλοίωση αποτελέσματος με οφσάιντ και πέναλτι... για γέλια στο Καραϊσκάκη! (VIDEO)

Διαιτητής Κουτσιαύτης και επόπτης Μπαλτάς στέρησαν από τον Αστέρα Τρίπολης τη νίκη επί του Ολυμπιακού στον Πειραιά, «κόβοντας» με οφσάιντ μια επίθεση - μισό γκολ και καταλογίζοντας ανύπαρκτο πέναλτι.

Στο 80ο λεπτό του αποψινού αγώνα, ο Τάσος Δουβίκας φεύγει μόνος του με τον Στέφανο Καπίνο, «φάτσα» με το 0-2, ωστόσο υποδεικνύεται λανθασμένα σε θέση οφσάιντ από τον βοηθό Χρήστο Μπαλτά:

Στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, το σουτ του Θανάση Ανδρούτσου μέσα στην περιοχή του Αστέρα Τρίπολης σταματάει στη μασχάλη του Ματίας Ιγκλέσιας, ωστόσο ο διαιτητής Αριστομένης Κουτσιαύτης επιλέγει να καταλογίσει πέναλτι: