Πόσο θεούλης; Ο Ρος Μπάρκλεϊ πανηγύρισε γκολ πριν καν σουτάρει!

Στον έρωτα και όταν η ομάδα σου νικάει με 5-3 στις καθυστερήσεις, όλα επιτρέπονται! Ρος Μπάρκλεϊ, μπήκες στην κατηγορία των θεούληδων (videos)

Ο Λουκακού έβαλε τέσσερα γκολ στον θρίαμβο της Έβερτον (6-3) απέναντι στην Μπόρνμουθ, ωστόσο ο Ρος Μπάρκλεϊ φρόντισε να βάλει την πινελιά του στον αγώνα με άκρως ιδιαίτερο τρόπο.

Αφού πέρασε τον αντίπαλο τερματοφύλακα στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων, άρχισε να πανηγυρίζει το γκολ.

Μόνο που δεν είχε σουτάρει καν! Στη δεύτερη φωτογραφία βλέπετε και τον Λουκακού να χειροκροτά για το 6-3, χωρίς ο Μπάρκλεϊ να έχει επιχειρήσει το σουτ! Είπαμε, στον έρωτα και όταν η ομάδα σου νικάει με 5-3 στις καθυστερήσεις, όλα επιτρέπονται.
Δείτε το γκολ από την εξέδρα, από την τηλεοπτική κάλυψη και σε έκδοση... Τιτανικού: